ÚTJÁRA INDULT A JÓKAI SZALON AZ OPERETTSZÍNHÁZBAN
sajtóközlemény
Megtartották a Jókai Szalon első estjét a Budapesti Operettszínházban. A szeptember 25-én csütörtökön 19 órától megrendezett teátrumi kávéházi este moderátora Erős Kinga József Attila-díjas kritikus, irodalomtörténész, szerkesztő, a Magyar Írószövetség elnöke volt. A program vendégei Margócsy István Széchenyi- és József Attila-díjas irodalomtörténész, kritikus, valamint Hansági Ágnes irodalomtörténész, a Magyar Tudományos Akadémia doktora voltak.